Opis inwestycji

W niezwykle modnej lokalizacji, na krakowskim Zabłociu, powstała prestiżowa inwestycja – ATAL Residence IV. Budynek znajduje się przy ulicy Zabłocie, na terenach dawnej fabryki Miraculum, nieopodal malowniczej Wisły i w sąsiedztwie inwestycji ATAL Residence I oraz ATAL Residence II. Dzięki swojej architekturze doskonale wpisał się w nowoczesną zabudowę Zabłocia, która przywraca prestiż tej części miasta.

Krakowskie Zabłocie zmieniło swój charakter na przestrzeni lat. Postindustrialne tereny zostały objęte przemyślaną rewitalizacją – cały czas powstają tu nowe osiedla, miejsca pracy, muzea, sklepy oraz tereny rekreacyjne. To dzielnica o ogromnym potencjale. Liczne firmy otwierają tu swoje biura i oddziały, stwarzając nowe miejsca pracy dla osób o różnorodnych kwalifikacjach. W tak atrakcyjnym miejscu znajdują się inwestycje ATAL Residence, które przyczyniają się do dalszego rozwoju Zabłocia.

ATAL Residence

Inwestycja ATAL Residence I objęła jeden budynek o eleganckiej i nowoczesnej architekturze, który wpisał się w otaczającą go panoramę. Projektanci uwzględnili różnorodne oczekiwania przyszłych mieszkańców. W ofercie znalazły się mieszkania liczące od jednego do czterech pokoi - wszystkie zaprojektowano z troską o ergonomię oraz wygodę aranżacji i codziennego użytkowania.

Oferowane apartamenty posiadają zróżnicowane metraże, tak by każdy z  zainteresowanych mógł odnaleźć idealną przestrzeń do życia – znalazły się tu zarówno kameralne lokale o powierzchni 35 mkw., jak również przestronne mieszkania o większych metrażach - nawet do 106 mkw. Projekt zabudowy połączył w sobie elegancję z  funkcjonalnością. W budynku zaprojektowano liczne komórki lokatorskie i 3 lokale usługowe. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano 157 miejsc w parkingu podziemnym oraz 2 zewnętrzne miejsca postojowe.

ATAL Residence II

Wzdłuż ulicy Zabłocie powstał budynek w ramach inwestycji ATAL Residence II. Projektanci uwzględnili w nim 77 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i szerokiej gamie metraży – od 37,12 do 105,84 mkw. Dla wygody mieszkańców na poziomie -1 znajduje się garaż z 44 miejscami postojowymi, do którego dostęp z każdego piętra zapewnia cichobieżna winda. Do wyboru pozostało również 12 naziemnych miejsc postojowych.

ATAL Residence IV

Inwestycja ATAL Residence IV jest wyjątkowym projektem. Stary budynek funkcjonujący dawniej jako część fabryki kosmetyków Miraculum poddano rewitalizacji, przywracając historyczny wygląd i uwzględniając zabytkowe detale. Obiekt zmienił swój charakter – oferuje przestrzenie biurowe oraz usługowe, łącząc w sobie nowoczesność z przeszłością i doskonale wpisał się w tę część miasta. Otoczony przez powstające nowe budynki mieszkalne, spaja swoją formą stare z nowym.

W ramach zrealizowanej inwestycji w zrewitalizowanym budynku powstało 21 lokali biurowych i usługowych. Przestrzeń dla siebie w tym eleganckim obiekcie znajdą zarówno duże firmy zatrudniające licznych pracowników, jak i małe start-upy – przyszli właściciele mają do wyboru szerokie spektrum metraży od 22,14 do 514,01 mkw. Część z lokali posiada dodatkową przestrzeń w formie pomieszczeń przynależnych o powierzchniach od 13,58 do 74,12 mkw. W trosce o potrzeby użytkowników samochodów zaprojektowano 21 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

Inwestycje ATAL Residence I i II wyróżniają się na tle innych za sprawą atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiego standardu. Zastosowane materiały oraz zagospodarowanie przestrzeni inwestycji charakteryzują się wysoką jakością i spójną kolorystyką. Estetyczna elewacja w przyjemnych barwach nawiązuje do pobliskiej zabudowy i industrialnego charakteru Zabłocia. Inwestycja ATAL Residence IV przywróciła natomiast historyczny wygląd tej dzielnicy poprzez umiejętne połączenie nowoczesnych standardów budownictwa przy zachowaniu wyglądu dawnej fabryki Miraculum Czesława Śmiechowskiego sprzed ponad 100 lat.

W efekcie zaprojektowane budynki wyróżniają się efektownymi materiałami wykończeniowymi, wśród których znalazły się między innymi cegły o naturalnej, ciepłej kolorystyce. Zabudowa i infrastruktura inwestycji ATAL Residence dostosowana jest do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Poruszanie się pomiędzy kondygnacjami umożliwiają przestronne schody oraz cichobieżne windy.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:





Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij