Opis inwestycji

W niezwykle modnej lokalizacji, na krakowskim Zabłociu, powstaje prestiżowa inwestycja – ATAL Residence Zabłocie. Ekskluzywne mieszkania usytuowane będą przy ulicy Zabłocie, nieopodal malowniczej Wisły. Inwestycja mieścić się będzie na terenach dawnej fabryki Miraculum, a dzięki swojej architekturze doskonale wpisze się w nowoczesną zabudowę dzielnicy.

Krakowskie Zabłocie zmieniło swój charakter na przestrzeni lat. Postindustrialne tereny zostały objęte przemyślaną rewitalizacją – powstają tu nowe osiedla, miejsca pracy, muzea, sklepy oraz tereny rekreacyjne. W tak atrakcyjnym miejscu powstaje prestiżowa inwestycja ATAL Residence Zabłocie, która przyczyni się do dalszego rozwoju tego rejonu.

 

ATAL Residence

W ramach I etapu inwestycji ATAL Residence Zabłocie został zrealizowany jeden budynek o eleganckiej i nowoczesnej architekturze, który wpisuje się w otaczającą go panoramę i jednocześnie odpowiada na różnorodne oczekiwania mieszkańców. Znalazły się tu mieszkania liczące od jednego do czterech pokoi, zaprojektowane z myślą o ergonomii i wygodzie.

 Apartamenty są zróżnicowane pod względem metrażu– począwszy od najmniejszych – 35,18 mkw, kończąc na dużych i przestronnych mieszkaniach do 106,36 mkw. Zabudowa połączyła w sobie elegancję z funkcjonalnością. W budynku powstały liczne komórki lokatorskie i trzy lokale usługowe. Mieszkańcom zapewniono przestrzeń do parkowania w garażu na dwóch poziomach i na zewnątrz.

 

ATAL Residence II

ATAL Residence Zabłocie II to kolejny etap cieszącej się popularnością inwestycji. Budynek, który jest zlokalizowany wzdłuż ulicy Zabłocie, mieści 77 mieszkań o układzie od 2 do 4 pokoi i metrażu od 37,12 do 105,84 mkw oraz 5 lokali usługowych w części parterowej. Na poziomie -1 powstał garaż, do którego dostęp z każdego piętra zapewnia cichobieżna widna. Na dziedzińcu istnieją dodatkowe naziemne miejsca postojowe.

ATAL Residence III

W ramach III etapu inwestycji zostanie zrealizowany budynek, w którym znajdą się 182 mieszkania. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród lokali 2-, 3- i 4-pokojowych. Szeroka oferta metraży – od 35,63 do 132,90 mkw., umożliwi każdemu nabywcy wybór mieszkania dostosowanego do indywidualnych potrzeb. By zwiększyć funkcjonalność budynku, zaprojektowano 93 komórki lokatorskie oraz 154 miejsca w garażu i 4 ogólnodostępne miejsca naziemne. Z myślą o przyszłych inwestorach w parterze budynku zostało zaplanowanych 15 lokali usługowych.

Inwestycja ATAL Residence Zabłocie wyróżnia się na tle innych za sprawą atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiego standardu na każdym etapie realizacji. Zastosowane materiały wykończeniowe charakteryzują się spójną kolorystyką i wysoką jakością. Industrialny charakter elewacji nawiązuje do pobliskiej zabudowy i przemysłowej historii Zabłocia. Cały kompleks jest dostosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij