Opis inwestycji

W niezwykle modnej lokalizacji, na krakowskim Zabłociu, zaprojektowano prestiżowe inwestycje – ATAL Residence I i ATAL Residence II. Ekskluzywne mieszkania zostaną usytuowane przy ulicy Zabłocie, nieopodal malowniczej Wisły. Powstają na terenach dawnej fabryki Miraculum, a dzięki swojej architekturze doskonale wpiszą się w nowoczesną zabudowę Zabłocia, która przywraca tej części miasta prestiż.
Krakowskie Zabłocie zmieniło swój charakter na przestrzeni lat. Postindustrialne tereny zostały objęte przemyślaną rewitalizacją – cały czas powstają tu nowe osiedla, miejsca pracy, muzea, sklepy oraz tereny rekreacyjne. To dzielnica o ogromnym potencjale. Liczne firmy otwierają tu swoje biura i oddziały stwarzając nowe miejsca pracy dla osób o różnorodnych kwalifikacjach. W tak atrakcyjnym miejscu powstaną prestiżowe inwestycje ATAL Residence I i ATAL Residence II, które przyczynią się do dalszego rozwoju Zabłocia.

ATAL Residence

Inwestycja ATAL Residence I objęła jeden budynek o eleganckiej i nowoczesnej architekturze, który wpisał się w otaczającą go panoramę. Projektanci uwzględnili różnorodne oczekiwania przyszłych mieszkańców. W ofercie znalazły się mieszkania liczące od jednego do czterech pokoi - wszystkie zaprojektowano z troską o ergonomię oraz wygodę aranżacji i codziennego użytkowania. Oferowane apartamenty posiadają zróżnicowane metraże, tak by każdy z  zainteresowanych mógł odnaleźć idealną przestrzeń do życia – znalazły się tu zarówno kameralne lokale o powierzchni 35 mkw., jak również przestronne mieszkania o większych metrażach - nawet do 106 mkw. Projekt zabudowy połączył w sobie elegancję z  funkcjonalnością. W budynku zaprojektowano liczne komórki lokatorskie i 3 lokale usługowe. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano 157 miejsc w parkingu podziemnym oraz 2 zewnętrzne miejsca postojowe.
ATAL Residence II

Wzdłuż ulicy Zabłocie wzniesie się budynek realizowany w ramach inwestycji ATAL Residence II. Powstanie w nim 77 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i szerokiej gamie metraży – od 37,12 do 105,84 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców na poziomie -1 znajdzie się garaż z 44 miejscami postojowymi, do którego dostęp z każdego piętra zapewni cichobieżna widna. Na poziomie 0 zaplanowano natomiast 12 miejsc postojowych naziemnych.
Inwestycje ATAL Residence I i II wyróżnią się na tle innych za sprawą atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiego standardu. Materiały budowlane i wykończeniowe, estetyczne elewacje, balkony i zagospodarowanie przestrzeni inwestycji będą charakteryzowały się spójną kolorystyką i wysoką jakością. Elewacja w przyjemnych barwach nawiąże do pobliskiej zabudowy i do przemysłowej historii Zabłocia. Projektowane budynki połączą w spójną całość postindustrialny charakter otoczenia z efektownymi materiałami wykończeniowymi, wśród których znajdą się między innymi cegły o naturalnej, ciepłej kolorystyce. Projektowana zabudowa będzie dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Poruszanie się pomiędzy kondygnacjami umożliwią przestronne schody oraz cichobieżne windy.
 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij