Opis inwestycji

W niezwykle modnej lokalizacji, na krakowskim Zabłociu, powstaje prestiżowa inwestycja – ATAL Residence Zabłocie. Ekskluzywne mieszkania usytuowane będą przy ulicy Zabłocie, nieopodal malowniczej Wisły. Inwestycja mieścić się będzie na terenach dawnej fabryki Miraculum, a dzięki swojej architekturze doskonale wpisze się w nowoczesną zabudowę dzielnicy.

Krakowskie Zabłocie zmieniło swój charakter na przestrzeni lat. Postindustrialne tereny zostały objęte przemyślaną rewitalizacją – powstają tu nowe osiedla, miejsca pracy, muzea, sklepy oraz tereny rekreacyjne. W tak atrakcyjnym miejscu powstaje prestiżowa inwestycja ATAL Residence Zabłocie, która przyczyni się do dalszego rozwoju tego rejonu.

 

ATAL Residence

W ramach I etapu inwestycji ATAL Residence Zabłocie został zrealizowany jeden budynek o eleganckiej i nowoczesnej architekturze, który wpisuje się w otaczającą go panoramę i jednocześnie odpowiada na różnorodne oczekiwania mieszkańców. Znalazły się tu mieszkania liczące od jednego do czterech pokoi, zaprojektowane z myślą o ergonomii i wygodzie.

Apartamenty są zróżnicowane pod względem metrażu– począwszy od najmniejszych – 35,18 mkw, kończąc na dużych i przestronnych mieszkaniach do 106,36 mkw. Zabudowa połączyła w sobie elegancję z funkcjonalnością. W budynku powstały liczne komórki lokatorskie i trzy lokale usługowe. Mieszkańcom zapewniono przestrzeń do parkowania w garażu na dwóch poziomach i na zewnątrz.

 

ATAL Residence II

ATAL Residence Zabłocie II to kolejny etap cieszącej się popularnością inwestycji. Budynek, który jest zlokalizowany wzdłuż ulicy Zabłocie, mieści 77 mieszkań o układzie od 2 do 4 pokoi i metrażu od 37,12 do 105,84 mkw oraz 5 lokali usługowych w części parterowej. Na poziomie -1 powstał garaż, do którego dostęp z każdego piętra zapewnia cichobieżna widna. Na dziedzińcu istnieją dodatkowe naziemne miejsca postojowe.

 

ATAL Residence III

W ramach III etapu inwestycji zostanie zrealizowany budynek, w którym znajdą się 182 mieszkania. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród lokali 2-, 3- i 4-pokojowych.

Szeroka oferta metraży – od 35,63 do 132,90 mkw., umożliwi każdemu nabywcy wybór mieszkania dostosowanego do indywidualnych potrzeb. By zwiększyć funkcjonalność budynku, zaprojektowano 93 komórki lokatorskie oraz 154 miejsca w garażu i 4 ogólnodostępne miejsca naziemne. Z myślą o przyszłych inwestorach w parterze budynku zostało zaplanowanych 15 lokali usługowych.

ATAL Residence IV

Inwestycja ATAL Residence Zabłocie IV jest wyjątkowym projektem. Stary budynek funkcjonujący w przeszłości jako część fabryki kosmetyków Miraculum poddano rewitalizacji, przywracając historyczny wygląd i uwzględniając zabytkowe detale. Obecnie obiekt zmienia swój charakter – oferuje przestrzenie biurowe oraz usługowe, łącząc w sobie nowoczesność z przeszłością i doskonale wpisując się w tę część miasta. Otoczony przez powstałe w ostatnim czasie budynki mieszkalne, spaja swoją formą stare z nowym.

W ramach realizowanej inwestycji w zrewitalizowanym budynku przewidziano 21 lokali biurowych i usługowych. Przestrzeń dla siebie, w tym eleganckim obiekcie, znajdą zarówno duże firmy, jak i małe start-upy, w lokalach o szerokim spektrum metraży od 22,14 do 514,01 mkw. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano 21 miejsc postojowych.

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij