Projektant

Biuro Rozwoju Krakowa Spółka Akcyjna jest firmą zajmująca się projektowaniem architektonicznym, urbanistycznym, planowaniem przestrzennym, projektowaniem sieci, infrastruktury technicznej, i dróg. Tworzymy projekty wysokiej jakości, w sposób szczególny dbając o terminowość wykonywanych zadań oraz ich realizację w ramach ustalonego budżetu.

Zajmujemy się także doradztwem dla inwestorów w zakresie poszukiwania lokalizacji dla inwestycji, rozpoznawaniu warunków inwestowania, badaniem stanu własności terenów, przygotowywaniem kompletnych wniosków o WZ i pozwoleń na budowę. BRK S.A. prowadzi cały proces inwestycyjny: od niezbędnych formalności administracyjnych pozwalających na prawne rozpoczęcie inwestycji poprzez pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, uzyskiwanie pozwoleń, do nadzorów autorskich w trakcie cyklu realizacji inwestycji.

BRK S.A. zatrudnia doświadczoną, wysokokwalifikowaną kadrę architektów i inżynierów o zróżnicowanych specjalnościach i uprawnieniach. Stan zatrudnienia wynosi 30 osób, ze stałą tendencją wzrostową.

Bazując na swoim bogatym doświadczeniu BRK S.A. uczestniczyło w ostatnich latach w realizacji projektów znanych krakowskich inwestycji w tym m.in: BCC Bonarka – Retail&Entertainment Center, Bonarka4Business, Centrum Handlowego Auchan Bronowice, budynku Centrum Energetyki AGH.

Ponadto BRK S.A. jest autorem projektów z sektora mieszkaniowego między innymi takich jak: zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami przy ul. Spiska – Orawska, budynek mieszkalno-biurowo-usługowy przy ul. Prądnicka 65, budynek mieszkalny z usługami przy ul. Ostatnia oraz zespół budynków mieszkalnych przy ul. Rydlówka w Krakowie.

Kozikowski

BIURO ROZWOJU KRAKOWA
Spółka Akcyjna
31-547 Kraków, ul. Kordylewskiego 11

tel +48 12 411 11 04
tel +48 12 411 70 44
tel +48 12 411 20 65
tel +48 12 411 20 22 wew. 61
fax +48 12 412 55 04

[email protected]

www.brk.com.pl

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij