ATAL Design

Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie – dobór podłóg, płytek, drzwi, aranżacja łazienki, potrafią zabrać nam ogromną ilość czasu i pieniędzy. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ATAL S.A. stworzył program wykończeń mieszkań ATAL Design. Obecnie około 50% naszych Klientów decyduje się na wykończenie z nami swojego mieszkania.

Kupując mieszkanie w ATAL S.A. dokonują Państwo decyzji czy lokal ma zostać wykończony czy oddany Państwu w stanie deweloperskim. Decydując się na opcję wykończenia w programie ATAL Design mogą Państwo wybrać jeden z trzech standardów – standard, standard plus lub VIP. Różnią się one między sobą różnorodnością użytych materiałów oraz sprzętów, jednak każdy z nich zapewni Państwu szybkie i bezproblemowe wprowadzenie się do gotowego mieszkania. Specjaliści ATAL S.A. na swoje barki biorą: obsługę logistyczną, transportową, projektową i montażową.

Każdy ze standardów ATAL Design obejmuje:

  • konsultacje ze Specjalistą ds. Wykończeń Mieszkań i pomoc przy dobraniu materiałów wykończeniowych;
  • projekt wraz z wizualizacjami łazienek;
  • montaż drzwi rozwieranych i ościeżnic;
  • montaż podłóg (panele/deski/gresy);
  • montaż płytek, ceramiki i armatury łazienkowej wraz z oświetleniem i lustrem;
  • malowanie ścian.

Wszystkie elementy i materiały wykończeniowe są szczegółowo przedstawione w naszych katalogach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz do galerii zdjęć naszych realizacji na stronie www.ataldesign.pl

Szczegółowy regulamin oferty ATAL Design dostępny jest we wszystkich Biurach Sprzedaży Mieszkań.

AtalDesign
Wykończenie Standard

Wybierając wykończenie w wersji podstawowej – standard - mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych zarówno pod względem kolorów, wzorów jak i parametrów jakości. Oferujemy panele podłogowe o klasie ścieralności min. AC4, a do miejsc takich jak przedpokój i kuchnia – proponujemy gres podłogowy. W ofercie standard mogą Państwo wybierać spośród wielu modeli i kolorów drzwi. Przy wyborze wykończenia łazienki do dyspozycji mają Państwo różnorodne kolekcje łazienkowe, wraz z katalogiem elementów wyposażenia łazienek, jak baterie, wanny, umywalki czy kabiny prysznicowe.


Wykończenie Standard Plus

Oferta standard plus zawiera poszerzoną względem pakietu standard ilość kolekcji płytek łazienkowych, a także dodatkowe elementy ich wyposażenia, panele wiodących i renomowanych firm, ścieralności min. AC5. Standard plus jest rozszerzony ponadto o dodatkowe kolekcje i kolory gresów podłogowych. W ofercie znajduje się także rozległa paleta modeli i kolorów drzwi.Wykończenie VIP

Standard VIP został stworzony z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach ATAL S.A., lubiących naturalne materiały wykończeniowe. Pakiet ten obejmuje wyselekcjonowane płytki oraz wyposażenie łazienki doborowych polskich i hiszpańskich producentów. Dla potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy w tym standardzie najbogatszy katalog modeli i kolorów drzwi, desek podłogowych i gresów.
www.ATALDesign.pl

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij